Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyukám irigy a halamra?

Anyukám irigy a halamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 hónapja van egy sziámi harcoshalam és anyám valamiért elég undokul beszél mikor felhozzuk a haltémát. Konkrétan egyszer azt is mondta, hogy "ha annyira szeretem akkor miért nem húzom le a vécén". Erre én meg sokkban álltam. Sokszor áll az akvárium előtt és ezzel a gonosz tekintettel figyeli és mintha beszélne is hozzá. Nekem ez a hal tényleg a mindenem és már féltem anyámtól. Apámnak semmi baja vele, ő még etetni is szokta ha nem érek rá pont de anya...Párszor mikor ebédelünk akkor néha elhangzik a "büdös kopoltyús" kifejezés. Pedig a hal az én szobámban van, ahol csukva van általában az ajtó de néha ugye bejön anyám. Amúgy kékes vöröses színű fiú és szerintem gyöngyörű. Mit tegyek, hogy anyám megkedvelje vagy hagyjam? Tényleg féltem már a halamat, anyám nem az a szent anya de sosem nézném ki belőle, hogy bántaná a halamat...



2020. dec. 25. 20:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

ez most a lovas szappanopera halas változata? igen?

hozok egy kis bejglit

2020. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1.Milyen lovas szappanopera?

Nem értem. Na anyukám mindig is utálta a halakat, halászlét, lazacot vagy bármilyen halas ételt meg sosem ment el pecázni mikor apám elhívta. Lehet emiatt is utálja a halamat? De nem értem honnan ered ez a gyűlölet..

Amúgy ha nem hisztek nekem akkor szívesen feltöltök egy képet valahova de itt sajnos nem lehet.

2020. dec. 25. 21:05
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon jó.

Légyszi, legközelebb komodói varánuszgyíkos sztori legyen!

2020. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3.Nem értem miről beszéltek.

Ez komoly és segítséget kérnék.

2020. dec. 25. 21:08
 5/30 A kérdező kommentje:
Ez halról szól és nem lóról amit nem is értek hogy jött ide..
2020. dec. 25. 21:09
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Mit lehet ezen segíteni? Ez csak nevetséges... Az egész sztori 🤦
2020. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

6.miért?

mi ezen annyira hihetetlen?🤦

2020. dec. 25. 21:11
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát lehet hogy halfóbiája van.
2020. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

ez a halacskám ha nem hisztek nekem:

[link]

A neve Zafír.

2020. dec. 25. 21:11
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább családi kapcsolatok kategória.

Én csak annyit tudok mondani, hogy én simán megkérdeztem volna már régen, hogy mi a f@sz baja van szerencsétlen hallal, mit ártott neki?

2020. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!