Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyukám irigy a halamra?

Anyukám irigy a halamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

4 hónapja van egy sziámi harcoshalam és anyám valamiért elég undokul beszél mikor felhozzuk a haltémát. Konkrétan egyszer azt is mondta, hogy "ha annyira szeretem akkor miért nem húzom le a vécén". Erre én meg sokkban álltam. Sokszor áll az akvárium előtt és ezzel a gonosz tekintettel figyeli és mintha beszélne is hozzá. Nekem ez a hal tényleg a mindenem és már féltem anyámtól. Apámnak semmi baja vele, ő még etetni is szokta ha nem érek rá pont de anya...Párszor mikor ebédelünk akkor néha elhangzik a "büdös kopoltyús" kifejezés. Pedig a hal az én szobámban van, ahol csukva van általában az ajtó de néha ugye bejön anyám. Amúgy kékes vöröses színű fiú és szerintem gyöngyörű. Mit tegyek, hogy anyám megkedvelje vagy hagyjam? Tényleg féltem már a halamat, anyám nem az a szent anya de sosem nézném ki belőle, hogy bántaná a halamat...



2020. dec. 25. 20:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Késő este anya rá akar ülni a lóra.Karácsonykor meg irigy a halra.

Szerintem azért eteti, hogy jövő karácsonykor abból főzi a halászlét.

2020. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
10.igazad van csak gondoltam hogy halról van szó ezért beillik ide. amúgy nem mindig van ez csak ha feljön a hal téma. eddig nem mertem megkérdezni mert sokszor ingerult lesz. de már tényleg érdekel mi baja ahalakkal.
2020. dec. 25. 21:19
 13/30 anonim ***** válasza:
57%
Lehet úgy érzi anyád, hogy a hal többet számít mint ő?
2020. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
az irigységet azért írtam mert lehet hogy irigy lenne rá hogy ennyit fogalkozok vele és imádom? vagy mi? fóbiát nem gondolnék hisz nem mutat félelmet vagy ijetséget ha ránéz.inkább gyűlöletet. ami engem is megijeszt-
2020. dec. 25. 21:21
 15/30 A kérdező kommentje:
13.lehet ebben valami de én nem szeretem jobban a halamat mint anyámat. De bevallom hogy ez a hal megváltoztatott. A lovas kommentek kíméljenek meg jó? nem tudom kiről beszéltek de nem írtam még a lovas szekcióba.
2020. dec. 25. 21:22
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy apukádra ideges mikor horgászni megy és őt itthagyja egész napra. Pedig inkább örülne hogy nyugi van. De lehet azt vetíti ki a halacskára.
2020. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok, de mekkora helyen van ez a hal?

Amugy ketlem, hogy irigy lenne a haladra, ha ez igy van, akkor anyadnak valami sulyos mentalis betegsege van. Valami mas baja van, csak nem mondja, igy jon ki. Beszelgess vele, kerdezz ra, hogy miben tudnal neki segiteni.

2020. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem az irigység a jó szó ide, hanem a féltékenység.
2020. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
16.LEhetséges. Erre még nem is gondoltam. Pedig ez a hal tényleg nem tehet semmiről. Talán holnap megkérdezem terelve hogy miért neheztel a halakra. Merts pérszor volt hogy mikor én lazacot ettem akkor jött anyám majd patália lett belőle, hogy "mi a francnak eszel megint halat, kopoltyús gerincest". valami ilyesmit mondott ha jól emlékszem.
2020. dec. 25. 21:27
 20/30 A kérdező kommentje:

17.

Van helye bőven!

mindennek utána néztem mielőtt megvettem őt. szóval nyugi.

amúgy mást nem szokott mondani.

18.na arra gondoltam csak ez a szó ugrott be elsőre.

2020. dec. 25. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!