Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 70l akváriumom és ma...

Van egy 70l akváriumom és ma reggel vettem észre, hogy megjelentek benne az úgynevezett Acroloxidae pajzscsigák. Mit tegyek? Mindenképpen szeretném őket eltávolítani valahogy.

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy ezek algaevő csigák, én eddig csak a növényeken találtam. Próbáltam őket leszedegetni. Pár hónappal ezelőtt már volt olyan probléma, hogy ilyen kis fehér pár milliméteres apró férgek mászkálnak az üvegen. Őket algakaparóval szedtem le.

2020. dec. 31. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a gyári szűrés erre a halmennyiségre édeskevés, nem bír megbírkózni a bomlástermékekkel, és jönnek a csigák. A halaid meg krónikus ammóniamérgezésben fognak szenvedni. Vagy csökkentsd az állományt, vagy szerezz külső szűrőt
2021. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
Így van. A 7 neont kapásból elfelejteném, kilóg a sorból...
2021. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!