Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S A Garnier miteszer...

S. O. S A Garnier miteszer eltávolító termékeit (arcradír, gumis végű arclemosó, arclemosó gél, tonik, krém) reggel és este is használjam, vagy csak este?

Figyelt kérdés
Most használom ezeket a termékeket most próbáltam először, és már az első használat után éreztem a változást. (Simább lett a bőröm, halványodtak a pattanások) Viszont azt nem tudom, hogy napi 1x vagy 2x használjam őket (reeggel és este, vagy csak este)?
2014. jan. 20. 19:40
 1/3 anonim válasza:
nem válasz, de meg tudod mondani, hogy ezek a garnier termékek milyen árban vannak?
2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze:) a Dm-ben vettem mindegyiket (ma).

Minden 1799,- volt, az arckrém volt 1699,-. Vettem mitesszeres/pattanásos bőrre való arctisztító kendőt is, az 799,- volt. Nekem eddig nagyon megérte az árukat.

2014. jan. 20. 20:25
 3/3 anonim válasza:
Köszönöm :)
2014. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!