Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200l 100x40x50 8mm üveg...

200l 100x40x50 8mm üveg merevítés nélkül hosszanti oldalankénti 3,5mm hasasodás mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Állatok kategória?
2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

60x30x35-ös akva nálam 2mm oldalanként. Annyi még belefér.

8mm-es üvegnek elégnek kell lennie ekkora mérethez

2021. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az nem sok de én 100-litretől már tetettem, v tettem merevítőket. Majrés vagyok.:D Múlt héten megvolt a főpróba (földrengés) eléggé aggódtam így is amikor 300-liter víz lotyogott 5 percen át.
2021. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Egyetértek Salx Narvallal, nem árt a merevítés pláne 100 litertől felfele. Nem muszáj keresztbe legyen, lehet hosszantin is, a lényeg ,hogy legyen biztos tartása az üvegnek mert nem tudhatod mikor jön egy ilyen földrengés-féle huncutság vagy bármi ami miatt az üveg kap egy kis plusz terhelést.

Tudod az akvárium egy élő rendszer ahol törekedni kell mindenféle gyengepontot és “kiskaput” megszüntetni vagy legalább minimalizálni. Egy stabil üveg épp olyan fontos mint mondjuk egy biztos szűrés: ha bármelyiken addig spórolsz míg tűhegyre állítod akkor a legkisebb bukkanó után is borulhat az egész rendszer. Egyébként is egy merevítés már nem tétel, pláne ilyen méretben, szerintem ne ezen múljon bármi.

2021. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!