Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elég erős 5.1-es hangszórm...

Elég erős 5.1-es hangszórm van. Ugyanabba a szobába, csak a másik sarokban van az akvárium, és nem mondhatnám, hogy kímélem a mélynyomót. Véleményetek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a halak nem nagyon szeretik a basszust, vagy más erősebb rezgéseket.
2010. aug. 14. 12:23
 1/9 anonim válasza:
67%
Majd ha szól, hogy hangos a zene halkítsd le egy kicsit vagy vegyél vissza a basszusból, de lehet, hogy szereti a mélyebb hangokat igazából ezt vele kellene megbeszélned szerintem.
2010. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok, ha panaszkodni fog a malabári dánióm vagy az aranyhalaim, lehúzom a hangot :D
2010. aug. 14. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

nekem nincs mélynyomóm, de a hifim gépről szokott bömbölni:D és akkor minden rezeg:D esik le a webkam is az asztalról:D

az 54Les akvárium meg kb 2méterre van hifitől:) nekem még nem panaszkodtak, lehet h még tetszik is nekik...és megy a haldensz:D

2010. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
60l-es akvárim, és kb. 4,5-5m-re a mélynyomótól. Eleinte gyorsabban úszkáltak olyankor, de már megszokták. :)
2010. aug. 14. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is komoly rendszerem van,és egy 250 literes akvárium a szobában.szóval ami még neked nem kellemetlen hangerőben az a halaknak sem árt(én is erős basszussal nézek filmeket)három éve működik az aksi a mozival probléma nem volt,megszokták hamar a halak.
2010. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vazul néni nem tágít, vegyék le a hangerőt! :D
2010. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A halak állítólag érzékenyek a rezgésekre és mivel nem hallanak, a hangot rezgésként érzékelik. Nekem egyszer a szifók kiugrottak egy film lövöldözős jeleneténél, nem tudom hogy azért mert hangos volt, vagy csak nem látták a filmet rendesen...
2010. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Septimius ***** válasza:
Szegénykék :S Én még az akvárium alatti fiókokat sem tolom be ütközésig, nehogy megijedjenek! Picit visszafoghatnád magad :)
2010. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megszokták! Amúgy is, lessan húzom fel a hangot, nem hirtelen, így van idejük felkészülni :D :D
2010. aug. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!