Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki vegyem őket az akváriumból?...

Ki vegyem őket az akváriumból? SÜRGŐŐŐŐS!

Figyelt kérdés

A xiphom elkezdte a fiúvá válást. :P Attól tartok, hogy a törpeharcsáim (5 db.) meg fogják zavarni a párzást, és a szülést is. De lehet, hogy majd megeszik a harcsák a kishalakat.A harcsák 2-3 centisek, nem nagyok. Viszont van köztük egy jóval nagyobb, az lehet a FŐ-FŐ. és lehet, hogy majd az a hal bántja is majd a nőstényt. =S Kérlek, segítsetek! Vegyem ki a harcsákat? Tegyem őket vissza a tóba? Vagy majd csak akkor tegyem vissza a harcsákat, amikor a kicsinyek már nagyobbacskák lesznek?

Kérlek, segítsetek, nagyon sürgős!!!!


Várom a válaszaitokat!!!!!!! S.O.S!!!!!!


2010. aug. 14. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam kipucolták a harcsák az összes halamat apránként az akváriumból!Szerintem nálad is ez lesz csak idő kérdése!Én vissza raknám helyedbe őket a tóba!
2010. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A törpeharcsa más halak ikráit fogyassza, ezért nincs rá méretszabályozás.
2010. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mennek vissza a tóba :| XD
2010. aug. 14. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatkereskedésből vett kimondottan akváriumi halak is megették a kishalakat, nem az ikrát, hanem már magát a kishalat, néhányak sikerült elbújnia a kavicsok közt, de kb 6-ból ha 2 túl élte
2010. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
huuhhhhhhh
2010. aug. 14. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem... most te tavi törpeharcsát tartasz akváriumban a normális akváriumi harcsák helyett????:O
2010. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Eleve nem lett volna szabad, ezeket a halakat egy akváriumba tenni.Minél előbb, vedd ki a harcsákat.
2010. aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen tavi harcsákat halasi vok aztán fehértóról szedtem őket

oké kiszedem őket

2010. aug. 15. 13:09
 9/9 Doruss ***** válasza:
nekem az öthetes kisguppijaimat megette a többi hal, mert előtte különraktam a kicsiket, és kiengedtem, mondván már elég nagyok. Pedig sehol sem írták hogy "kishalevő" lenne. SZóval jól döntesz, ha kiszeded őket.
2010. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!