Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt a szűrőt el lehet fektetni...

Toma781 kérdése:

Ezt a szűrőt el lehet fektetni vagy csak állítva lehet használni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha az elfektetés ront kocsit a hatékonyságán az nem probléma, igazából csak az érdekel hogy úgy is hanálható-e


2021. jan. 13. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, biztos működik, de miért is nem probléma, ha ront a hatékonyságán?

Szerintem ront egyébként. De akinek van majd megtudja mondani.

2021. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skid05 ***** válasza:
Nem tudom milyen célra használnád ahol a hatékonyság nem játszik, de akváriumban a felszín közeli vízréteg mozgatása is feladata lenne, másrészt a fektetésével a szűrőfelület is elfekszik, ergo lecsökken szóval klasszikus környezetben nem látom értelmét. A célt pontosítani kéne, ebből nehéz kihozni vmit.
2021. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy paludáriumot szeretnék építeni és van egy ilyen szűrőm, és ez bőven elég lenne hozzá még kissebb hatasfokkal is viszont csak elfektetve férne el, és ha nem muszáj akkor nem szeretnék másikat venni hozzá
2021. jan. 14. 22:26
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Lehet fektetve is használni ez gyakorlatilag egy kis búvárszivattyú. A kiömlő csonkra ez esetben érdemes egy kis görbe csövecskét tenni, hogy ne felfelé tolja a vizet mint egy szökőkút, bár az sem rossz ha középre kerül és eltudod rejteni. Nekem ezzel a megoldással csak egy bajom van, nem szeretek áram alatt lévő vezetéket víz alá tenni, akkor sem ha a gyártó ezt nem tiltja. Minden esetre ne matass a vízbe ha be van kapcsolva a szűrő, v a fűtés. Nem akarlak ijesztgetni de jobb óvatosnak lenni.
2021. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!