Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Ausztriában lakom, de úgy...

No Name 80 kérdése:

Ha Ausztriában lakom, de úgy veszem meg a Windows Áruházból a Forza Motorport 7-et, hogy a régió Amerikára van állítva, attól még tudom majd használni, akkor is ha visszaállítom a régiót Ausztriára?

Figyelt kérdés
Ennek az lenne a lényege, hogy dollárban sokkal olcsóbb. Az Ultimate Edition-t szeretném megvenni, ami dollárban és euróban is 100. Viszont 100 dollár az csak 85 euró. Most lehet, hogy páran köcsögnek fognak nevezni ezért, de nem vagyok tele pénzzel xD csak nagyon szeretném ezt a játékot. Szóval aki tud, az légyszi segítsen :)

2017. szept. 27. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jellemzően a digitális tartalmak ára földrajzi régiókra van osztva pont az eltérő gazdasági helyzetek és a fizetőképesség miatt. Az egyik régióban vásárolt játék nem aktiválható/telepíthető/indítható el egy másik régióban, és Amerika-Európa valószínűleg eltérő régióban lesz (függetlenül attól hogy 1 USD = 1 EUR). Elég nagy eséllyel számíthatsz rá hogy nem fog működni.
2017. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha úgy hagyom, hogy Amerikaira van állítva? Akkor elméletileg működnie kéne, nem? A másik pedig, hogy Magyarországon például nem is lehet PayPal-al fizetni és akinek csak az van annak nem nagyon lenne más választása mint átállítani a régiót. De ez már mellékes
2017. szept. 27. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A régióváltáshoz az adott régióban lévő hitelkártya is kell, az osztrákkal/magyarral szerintem ez nem fog menni. Persze ha van amerikai kártyád és számlázási címed, akkor ok.
2017. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
PayPal esetén ez nem kéne gondot okozzon. Bárhonnan bárhova lehet vele gond nélkül utalni
2017. szept. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!