Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ancik szaporítása?

Haikon12 kérdése:

Ancik szaporítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném szaporítani az anciaimat. Még teljesen kezdő vagyok benne. A kérdésem annyi, hogy nekem jelenleg egy vörös barna ancim van. Ő hozzá bármelyik másik ancit pl vörös, sárgát tudom venni? Köszi előre is a válaszokat!

2021. jan. 27. 11:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem lesznek elengedve. Soha egyik halamat nem engedtem ki sehova. Ha sokan lesznek max elajandekozom, de kulon nekik csinaltam egy uj akvariumot. Szerintem egy 500 literesben csak el fognak ferni egy paran.
2021. jan. 27. 12:20
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
De mi az az anci???
2021. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#2


Ha beírod a Google-be ,hogy “anci hal” vagy valami ilyesmi akkor máris kidobja ,hogy miről van szó. Mert gondolom sejtetted ,hogy halról vagy minimum valami élőről van szó ha már “szaporítás” meg “halak, akvarisztika” kategória.


Kérdező, nem ástam bele magam az ancik színgenetikájába de gondolom ,hogy ha más ancival keresztezed akkor az utódok közt lesznek amik az apjukra s lesznek amik az anyjukra hasonlítanak+ valamennyi keverék/ hibrid.


Olvasgatni:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Beírtam, nem írt ki semmit az anci-ra, csak Kárász zénó jött elő a Família KFT-ből.
2021. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4. Legalább a googlet tanuld meg használni ha már mást nem sikerült.

Ancitrus

2021. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Beírtam, kijavította Ancistrusra. Ez az?
2021. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az az undormányul kinéző algaevő harcsa lenne?
2021. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#7


Az, a közönséges algaevőt (Ancistrus cirrhosus) szokták “anci”-nak becézni, meg még esetleg egyéb rokon ancistrusokat.

Az ,hogy ronda lenne, hát ízlések s pofonok. A hímek agancsos pofája elsőre tényleg bizarr de amúgy elég közkedvelt halak. Sok szín s uszonyváltozata létezik, könnyen tartható s rendszerint nem agresszív (de ha az sem tud kárt okozni más halakban).

2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ajj szegény, nem tudom mit vétett, de szerintem irtó pocsékul néz ki.
2021. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem láttál még plekó-t, na az durva
2021. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!