Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő harcsám fel van...

Algaevő harcsám fel van fújódva, mint egy lufi, mi baja?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy már nem sokáig húzza..

2021. febr. 16. 11:42
 1/4 Skid05 ***** válasza:
71%

Néhány verzió, elsőként a könnyebb: nincs rostforrás az akvában (faanyag, kókusz) amit rágcsálhat, elakad a bélésében az output és felfúvódik.

A nehezebb ügy a hasvízkór, ez lehet öregkori, meg lehet másodlagos probléma is a környezeti tényezők hatására (hosszabb ideje fennálló ammóniamérgezés, erősen mulmos aljzat, alulszűrt akva, túltelepítés).

1-2 részletet meg kéne osztani, hogy kizárásos alapon dolgozhassunk az ügyön, fauna összetétele, szűrő típusa, vízcserék mennyit/hányszor.

2021. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6-7 éves már, elég rég volt takarítva, 100 literes az akvárium, a vízforgató olyan, ami ekkora akváriumhoz kell.
2021. febr. 16. 20:19
 3/4 Skid05 ***** válasza:
53%
#1 vagyok, 6-7 év nem kor. én köszönöm, hogy segíthettem. Jobbulást a jószágnak!
2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Puszi
2021. febr. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!