Mikor fog visszamenni a bitcoin 10000 alá?

Figyelt kérdés
Én hiszek a bitcoinban, beismerten vallásos érzelmeim vannak(komolyan mondom), de szerintem ez az ár a jelen helyzetben túlzás különösen, ha a nyomi doge bs -t nézzük. Várható egy crash mondjuk minimum 12000ig?

2021. febr. 8. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a közeljövőben biztosan nem.
2021. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Holnap, vagy soha között bármi lehet.


Erre nincs ember, aki tudná a választ.


#1: amilyen volatilitás van a BTC-ben, kb bármikor megtörténhet, meg persze az ellenkezője is.

2021. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szabadság és a józanság fundamentális értéke miatt 3000 alá már sose fog menni, mivel annyi ébredő ember már van. Sajnos viszont a mostani rally -t nem az emberek öntudatra ébredése hajtja...
2021. febr. 8. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Remelem minel hamarabb kene meg venni
2021. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miaza doge bs?
2021. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4: Bárcsak megint 100 dollár lenne és elveszíteném az összes eddig belefektetett pénzemet. Most sokkal többet tennék bele, mint bármikor korábban.


5: Úgy tűnik, a kripto piacon valakik egy lejárt és egyáltalán nem vicces mémmel próbálnak eladni egy kriptovalutát. A sok újonnan érkező nyugger-tőzsdeguru persze rá fog harapni, mert "jaj de édi kiskutyaaa vegyünk még".

2021. febr. 9. 02:23
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Bármikor bármilyen crash lehet, mert a bitcoin nem "valódi pénz", csak számítógépek számításai vannak mögötte, semmi valós teljesítmény, mint mondjuk egy részvény mögötti vállalatnál, vagy egy állampapírnál az ország eredményei.

Én egyáltalán nem hiszek benne, nem tennék bele egy forintot sem. Látva az eddigi alakulást meg pláne nem. Csak az hajtja felfelé, hogy sokan hisznek benne, de az semmit nem jelent.

2021. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a doge bs miatt aggódok picit, de azért még veszek..
2021. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"csak számítógépek számításai vannak mögötte, semmi valós teljesítmény":


Legalább van valami mögötte, így nem lehet csak úgy csinálni a semmiből. Ráadásul ami még jobb, hogy csak meghatározott számú készülhet. Ugyanaz, mint az arany, csak jobb. Ez csak egy a sok jó tulajdonság közül, amik miatt alapvető értéke van.


A forint mögött viszont még számítási kapacitás sincs. Matolcsi annyit nyomtat, amennyit akar.

2021. febr. 9. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:

"Legalább van valami mögötte, így nem lehet csak úgy csinálni a semmiből"


Pont ugyanannyira a semmiből képződik mint bármi, és pont ugyannyi van mögötte, mint az összes pénz mögött. A hit, hogy holnap valaki ad érte egy autót, egy liter tejet, vagy bármi mást.


A BTC mögött jelenleg magas a hit és a bizalom, de ez egyik napról a másikra el is illanhat.



A fő gond vele a divat. Azért megy, mert divatos, és senki nem tudja, hogy a befektett 10 millió forintjárt holnap is kap e egy új középkategóriás autót, vagy már csak emlékbe lesz jó, mint a bélyeggyűjtemény

2021. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!