Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyra nőtt a vízinövényem....

Nagyra nőtt a vízinövényem. Mit tehetek? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

A képen látható növény(nem tudom a nevét), úgy megnőtt, hogy már kilóg a teteje a vízből. Mit tehetek? Levághatok a tetejéből, a megmaradt alsó rész nem fog elpusztulni?

[link]


2010. aug. 21. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem tudom h mit tégy, de elfogadom amelyik nem kell már neked:)
2010. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerezz be nagyobb akváriumot, vagy tölts bele több vizet, vagy vidd el egy kisállatboltba ahol halakat is árulnak és add el, vagy cseréld be valami szép halra.

Egy kicsit hagyj meg belőle és amikor meg nő újra ismét eljátszhatod a csereberét:)

2010. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Salx Narval ***** válasza:
Egynél próbáld ki, szerintem nem pusztul el,csak elágazik.
2010. aug. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Melyik növény nőtt nagyra?

Én ezen a képen egy ilyet sem látok!

2010. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tudodmit ???van ez a famina.hu.van ezenn az oldalon ilyen kérdezz felelek(gondolom tudod mi az!!)és oda a kérdezz felelek keresőbe beírod hogy Jóba Katalin !!ő állatokkal és növényekkel foglalkozik ő majd segíteni fog nekem is ő segített!!!
2010. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csere jó ötlet, de ha nem nagyon akarsz vele bajlódni akkor kuka....:S

Esetleg megmondanád, hogy hány literes az "üveg" :D

2010. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem látom nagynak a növényeket, majd akkor parázz, ha nyomja le a fedelet:) Az úszó májmohád ér ki a vízből, de annak ki is kell, ő a víz tetején úszik. Ha túlszaporodik hirdesd meg, hamar elviszik, vagy dobd ki, mármint a felesleges részét, nyugodtan darabolhatod.
2010. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A középen látható növényről van szó. Az nött meg! A kép még az elején készült. 21l az aksi és nem kell nagyobb, mert nincs hely nagyobbnak.
2010. aug. 24. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a kilógó résznek dem,ha baja lenne nem nőne ki.Nem tudom miért szeretnéd levágni,de félbe ne vágd a növényt, a nyövények is ekl tudnak kapni betegséget,ezért a lehető legkisebb sebet kell neki okozni, így ha már vágsz, a vékony szárrésznél vágd le azt a kilógó levelet. attol nem lesz baja.
2010. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja valamilxen kardfű lehet amugy szerintem.
2010. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!