Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe gurámi mellé milyen más...

Törpe gurámi mellé milyen más halat tehetnék egy 70 l akváriumba?

Figyelt kérdés
Tetszenek a gurámik persze egy ekkora akváriumba egy párnál többet nem tartanék és tudom hogy sok hal nem fog elférni melletük. Az halakkal foglalkozó oldalakon azt írták békés fajokkal együtt elvan ajálanátok pár konkrét fajt ?

2021. ápr. 17. 11:14
 1/3 Skid05 ***** válasza:
100%
Törpe páncélosharcsák, ha lágy a víz akkor szívóharcsák kis csapata.
2021. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Razbórák, dániók, csíkok szinte bármelyike megfelelő ha 70 literben tarthatóak. Itt válogathatsz. [link] Én az apróbbakból ajánlanék egy nagyobb rajt, mintsem a nagyobbakból pár darabot. Úszó, lebegő, v a felszínre hajló dús növényzet a gurámiknak és rajhalaknak is fontos, csíkok esetében mohával benőtt gyökerek is mehetnek a talajra. Akár 2 csapat is mehetne ide az aprajából pl egy kis csapat csík a talajra és egy raj apróhal a felszín ill a középtáji víztérre. A törpe gurámik háremben is tarthatóak, vagyis elég sok lehetőség közül válogathatsz. Én biztatnálak a biotóp jelleg tartására, vagyis Ázsia környékéről válogass lehetőség szerint.
2021. ápr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Támogatom Salx Narval elképzelését miszerint ázsiából válogass halakat. Szokásomhoz híven be is linkelném ezeket az oldalakat, egyik-másiknál pontosabb szűrők vannak, könnyebben ki tudod keresni a neked tetszőt/ igényeidnek megfelelőt.

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!