Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Furcsán mozog a mollym? Miért...

Furcsán mozog a mollym? Miért teszi?

Figyelt kérdés
van kettő db mollym az és az eyik 3napja nagyon furcsán fozog,250l az akvárium van bene más hall is de csak ennek az egynek van baja!A hasa allt meg egy fehér folt! Mi lehet a baja(fekete a hall)! Most egy kisseb akvásiumba van egyedul! Nem fog ugye meg dőgleni!nekem azt monták h lehet h kis halak lesznek! Bettát tarthotk más hallakis?
2008. dec. 7. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:
a hal az továbbra is hal és nem hall. A mollyval majd lesz vmi... ha külön raktátok az jó, max nem fertőzi le a többit. Szaporodni sztem tuti nem fog, bár nem értek a mollykhoz, de nekem gyanús ha egy hal kifehéredik. Etesd változatosan naponta többször kis adagokban, aztán majd elválik mi lesz vele. Tudom nagy fájdalom egy hal elvesztése, de akkor is csak max 250Ft, az meg nem nagy pénz. Bettából hímet vagy nőstényt szeretnél tartani? Hímet nem ajánlom a mollyk mellé.
2008. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!