Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szépen kerekedik a guppim és...

Silverline1 kérdése:

Szépen kerekedik a guppim és a Mollym hasa! Mikor tegyem őket külön?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szülni fog a guppim, szóval ez engem is érdekelne.
2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet megmondani. Egy képpel okosabbak lennénk. Ha normális méretű az ellető akváriumod (ennek a két halnak mondjuk 50 liter), szűrővel, némi növénnyel, akkor nyugodtan vedd ki őket, aztán legközelebb már jobban fogod tudni, hogy mikor kell kivenni őket. Ezt igazából ki kell tapasztalni.
2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közben én kiraktam a guppim mert azt olvastam, hogy ha már fekete a seggénél, akkor már közel van. De fene tudja. Az enyémnek már talán egy hete olyan. Meg aztán már tényleg nagy a hasa.
2011. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gregfulop válasza:
Attól függ. Ha szaporítani szeretnéd, akkor rakd külön. Ha nem akkor hagyd simán együtt őket.
2011. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Figyeld és amikor már feketedik a hasa alatt akkor tedd külön. De van még egy jel: a hasa alatt a szülőnyillásnál kicsit kicsúcsosodik, de különben meg ha van helyed hogy külön rakd, akkor tedd külön és 2-3 héten belül le fog szülni, csak vigyázz mert ezek a fajták megeszik az újszülötteket.
2011. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Halfaan válasza:
enyémnek nagyon nagy a hasa és fekete :))
2011. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!