Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan fogjam ki a kis aranyha...

Hogyan fogjam ki a kis aranyhalakat a kertitóból?

Figyelt kérdés
Nagyon fürgék.(persze próbáltam hálóval,de elúsztak.valami csali esetleg?)
2010. aug. 24. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Huhh, nekem nincs tavam sem aranyhalam, de valami víz tetején úszó kajával próbálkoznék. Leeresztenék egy nagyobb hálót, kaphatsz például 1mX1m-es szákot horgászboltban, vagy mondjuk szúnyoghálót, hagynám, hogy megszokják kicsit, fölé etetnék és lassan kiemelném. Kiskárászokat is fogok tóból, folyóból.
2010. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint kiskárászokat is így fogok tóból, folyóból.
2010. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kenyér jó?:S
2010. aug. 24. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így. Kezdd el etetni őket nem lemerülős kajával, első két alkalommal ne csinálj semmit, mikor harmadszor etetsz, már a legkisebb hálóval is ki tudod szedni.
2010. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát megenni biztos megeszik, de mivel nem ismerem őket, nem tudom árt e nekik, várj meg egy aranyhalas válaszolót. Úgy tudom, kutyakajával is etetik őket, azzal a szárazzal.
2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kenyér semmiképp! Rendes lebegős haltáp. Lehet venni nagyon kis dobozzal is, sőt, sok helyen kimérve is adnak.
2010. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja tudom,az a lemezkés,olyan van!:D
2010. aug. 24. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Az szuper! Még arra vigyázz, hogy ne úgy csapd bele a hálót, nehogy megsérüljenek a halak. Azért írtam, hogy először csak sima etetés, mert a néhányadik alkalom után már nem figyelnek semmire, csak a kajára. Sok szerencsét!

:D

2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!