Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 54 l-es akvárium könnyebbe...

Hektor98 kérdése:

Egy 54 l-es akvárium könnyebben fenntartható, mint egy 35 l-es?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: egy 54 l-es akvárium mennyibe kerül?
2010. aug. 24. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen könnyben fenttartható

csak az akvárium 2400 ft

[link]

2010. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, minél nagyobb annál könnyebben.

A sima ragasztott üveg litere 100 ft, tehát újonnan 5400 Ft, aqua el szettben mindennel 20 ezer.

2010. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Noname, márkátlan világítás és üveg 17e ftért láttam bevásárlóközpontban, vol hogy teljesen felszerelt volt ennyi, de csak az üveg nem ér ennyit, ha csak akváriumot veszel rosszabbul jársz hogy külön veszed bele a cuccokat. Ha mindened meg van hozzá csak akvárium nem akkor 5000körül van az akvárium. 5mm vastag üvegből. Az már kellene ekkoránál. nekem is 5mm vastag, gyári, nem én ragasztattam, szóval gondolom csak tudják hogy milyen kell:). Szia Ja amugy elfelejtettem, azt mondják minél nagyobb annál könnyebben fenntartható. 20liter plusz az már jelenthet valami kis többletet, de attol még augyan ugy heti 30%vízcserét meg kell csinálni mint a 35literesben... Inkább ugy lenne érzékelhető ha 54 és 250literes akvárium közti különbséget néznénk. a 250literesbe már nem hetente kell a vízcsere hanem később, de mindenképpen a nagyobbat választanám.
2010. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!