Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mindegyiket meg fogja enni?

Mindegyiket meg fogja enni?

Figyelt kérdés
Van egy terhes guppim, kb egy hét múlva szül. Az a baj, hogy kezdődik a suli és nem tudom kivenni, amikor megszülte mindegyiket. Van jó pár növény. Természetesen külön van téve. Sajnos senkire sem tudom rábízni. Nagy lesz a kár?
2010. aug. 25. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jó sok növényed van, akkor sokan el tudnak bújni. A jávai moha lenne a legalkalmasabb búvóhelynek, próbálj azt beszerezni. Egy napon nem múlik amúgy semmi, ráérsz majd kivenni suli után is. Én egyébként úgy szaporítottam, mikor még foglalkoztam vele, hogy az ellető akváriumba betettem egy fehér plexit elválasztónak, így két részre osztottam az akváriumot. Előtte pedig fúróval lyukakat fúrtam a plexire, a fényt pedig a nősténnyel ellentétes oldalra tettem. Így automatikusan átúsztak a kicsik.
2010. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néhány száz forintért lehet venni ikráztató ketrecet.

Nem valószínű, hogy nappal fog szülni. Nálam a 15 év allatt az összes elevenszülőnek 95%-a este, a maradék korán reggel ellett.

2010. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!