Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valami baja van a villásfarkú...

Valami baja van a villásfarkú Mollynak?

Figyelt kérdés
Pár napja anyósom hozta haza az akváriumba a többi hallal együtt, akik viszont rendesen úszkálnak, ha kaját kapnak rögtön oda úsznak. Viszont a villás Molly nem. Legtöbbször az aljzathoz közel lebeg,de nèha látom úszni is. Nincs az oldalára fordulva, se semmilyen betegsèg jele rajta. Nem tudom, hogy hím-e vagy nőstény. Valami baja lehet, vagy ez normális?

2021. jún. 17. 14:14
1 2
 11/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:

“Az algaevő nem anci, valami más. Fehèr színű, de biztos nem harcsafèle, mert nincs bajsza. Hiába keresem a neten, nem találok olyat.”


Nem lehet ,hogy egy albínó aymonieri/ moszatevő márna az? Akkor még nagyobb gebasz van mert az menő 25 centisre s ~400 litertől tartható.


“A tetra fogalmam sincs milyen tetra(nekem is csak úgy mondták, hogy ez az) de valójában nem tudom.”


Ezért (IS) ajánlottam megbízható oldalakat, ki tudod keresni az algaevőt és a pontylazacodat is.


“Ès egyèbkènt mielőtt mèg itt leharapja valaki a fejem, nem lettem beavatva a halvásárlásba, egyszer csak haza lettek hozva.”


Igyekszem nem ellenségesnek tűnni mert tényleg segíteni szeretnék (amihez elengedhetetlenek lennének a feltett kérdésre és minden másra a pontos válaszok/ ismertető). Sajnos az állattartási kultúra finoman fogalmazva nagyon lemaradott nálunk ezért nem ritka az ilyen vagy ennél rosszabb esetek, itt az oldalon is sok van. De a “baj” már megtörtént és további bajok megelőzése érdekében próbálunk segíteni. Amihez kell a te együttműködésed is. Senki sem születik akvaristának de bárki az lehet akinek van némi érdekeltsége és elkötelezettsége a hobbi iránt. Egy 60 literesből is sok csodát ki lehet hozni, de ez a jelenlegi felállás inkább csoda ha bírja félévig-1 évig.

2021. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!