Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A cifrafarkú/villásfarkú...

A cifrafarkú/villásfarkú black molly farka születésétől ilyen? Vagy később lesz villás?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Születéstől, de nyilván az 1 cm-es ivadéknál nem igazán látszódik még, mint ahogyan a vitorlás hal ivadékának sincsenek vitorlái.
2017. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem értem. Volt 2 cifra és egy sima farkú mollynk. Most mindhárom cifrafarkú.
2017. ápr. 9. 22:34
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Ezek szerint ilyen is van.:D Én mondjuk még nem találkoztam olyan mollyival amelyiknél idősebb korban változott a farokforma. Az enyémek eleve normál vagy, líra farokkal születtek, már az egészen pici 1cm halaknál jól látható volt melyik milyen farkú és ez később sem változott. A xifókra inkább jellemző ez, sőt náluk az aranyhalaknál előforduló színváltást is tapasztaltam egyszer ( a narancsszínű hal vadas színre váltott ahogy idősödött)
2017. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a hím növendék mollynak előbb nőtt meg a gonopódiuma, mint a kis lírája :P Előbb az alsó kanyar, aztán a fölső :D Pedig elég jól volt tartva, extrás BiO2 Filteres szűrés, kevés hal, fagyi kaja, miegymás.
2017. ápr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!