Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium háttéren meg a...

Akvárium háttéren meg a mangrowe fán fehér pöttyök vannak. Mi lehet ez? A halakon semmi nincs.

Figyelt kérdés
Van 2 csigánk, nem tudom ez számít-e, meg nehezen éltük túl a nyarat...32fokos vízzel... 220les az aksi.
2010. aug. 27. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32 fokos víz elég meleg. milyen és mennyi hal van benne??
2010. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

már nem 32 fokos, már 26, csak a nagy kánikulákban volt 32. Csak azért írtam ezt, mert nemrég alakultak ki ezek a pöttyök, hátha a meleg hatása, bár lett víz cserélve. Nem lehet, hogy csigapeték? de ahhoz sok a pötty..

Nincs benne sok hal, tűzfarkú, 2 vitorlás, neonok8, pepitella 5, schubert márna 4, pár platty, 2 pillangósügér, pár zebra

2010. aug. 27. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
csiga pete is lehet. nem próbáltál szétnyomni 1-et?
2010. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért, milyen a csigapete ha szétnyomom?
2010. aug. 27. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szétnyomható :) Viszont ha valami vízkőhöz hasonló ásványi lerakódás, akkor annak teljesen más a tapintása. Szerintem valamilyen gomba is lehet esetleg, még nem találkoztam ilyennel. Ha lehet fényképezd és kérdezz meg egy szakártőt is, látatlanban nehéz tippelgetni.
2010. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki, és forrázd le (fertőtlenít) ..szerintem egy időre megoldja majd a gondot, csak ne felejtsd el hogy ne azonnal akard visszatenni (forró lesz)
2010. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kivenni nem tudom a hátteret, be van ragasztva. Ahhoz az egész aksit ki kéne pakolni, és fél éve lett totál újraindítva minden.
2010. aug. 28. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Ööö. bocsi akkor...azt hittem a mangrowe olyan csak...


Remélem az nem jutott az eszedbe, hogy forró vizet önts az akiba! (széttörik)


Van két lehetőség:

- csigák lelegelik (amúgy nem valami vattaszerű cucc?)

- lehet rá kapni ecsetelőt, de ha jól tudom eléggé húzós az ára! kb 5 lepcsi, de van egy kicsivel olcsóbb lehet hogy az levinné (easy carbo, kb 2 lepcsi - greenaqua.hu)


Ha le tudod fényképezni akkor az akvarista.hu-n is kérdezősködhetsz! Ott tuti tudnak majd segíteni!

2010. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!