Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fehér pár milliméteres kis...

Fehér pár milliméteres kis valamik másznak az akvárium falán, mik ezek és hogy nyírjam ki őket?

Figyelt kérdés

az akvárium falán tűntek fel pár napja, meghónak maguktól, vagy mit lehet velük tenni? csigák leeszik lassan?

egyébként halak, pár csiga meg axolotl van benne és vagy a májból vagy a tubiból mászhattak ki


2011. aug. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Planáriára keress rá, hogy az e. Inkább a halak fogják megenni, egyébként ártalmatlanok. Ha nagyon sok van, valószínűleg kicsit sokat etetsz.
2011. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xD
2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Sperma
2011. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valószíniű ez lesz (első válaszadóé). Nem etetek sokat, csak elkövettem azt a butaságot, hogy befagyasztottam az élő tubit és azt adtam oda nekik és hozzá se nyúltak, szóval az ottmaradt 2 napig, amíg fel nem bomlott, vagy el nem rágták mégse, szóval egyébként elfogyasszák ami keveset kapnak, hát remélem idővel kihalnak ezek a fehér izék
2011. aug. 25. 08:18
 5/5 Falun ***** válasza:

Planária, esetleg szerezz be egy bociát az megeszi.

valami nincs rendben a vizeddel...


a részleges vízcseréket tartsd be, valamint figyelj oda az etetésre.

2011. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!