Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Víz keringetésére alkalmas...

Víz keringetésére alkalmas eszközt szeretnék vásárolni NEM-Fekete színben. Tudnátok konkrétat javasolni?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem akvárium vizét szeretném keringetni, hanem egy lavoban vizet, de ezt a kategóriát találtam megfelelőnek.

Fekete készülék szóba se jöhet. Előre is köszönöm az értékes válaszolóknak!

Valamint azt is kérdezem, hogy a keringető rendszer tulajdonképpen egy szivattyú?



2021. júl. 26. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mit kéne csináljak, hogy ne csapódjon ki?"

Szigetelni.

De ezek a kisipari módszerek igazán sosem váltják be a hozzá fűzött reményeket.

2021. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Vízbe téve a jeget rendesen hűt, de miután kiegyenlítődött a hőmérséklet, az ugyanúgy párolog."


Nem, mert én úgy értettem, hogy flakonostól rakd a vízbe, tehát ha elolvad a jég, az az víz a flakonban marad, nem tud párologni. Amibe beleteszed, az persze hogy párolog, ígyis, úgyis.


Hogy a lavór külseje párásodik, hát ez ilyen, rajk a lavór alá egy darab takarófóliát, az nem ázik át.

A téglákkal abszolút nem vacakolnék.

2021. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, helyesbítek: "vízbe téve a jeges flakont". Tehát úgy ahogy írod és így ugye marad felülete a víznek.


Értem.

2021. júl. 29. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!