Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50literea akváriumba 6neon...

50literea akváriumba 6neon hal mellé milyen hal mehet?

Figyelt kérdés
2algázó + 2csiga már van

2021. okt. 25. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

10

Fejtsd már ki kérlek mire gondolsz. Csak mert a 9-es szerint ( akinek igaza van ) 50 liter 6 db neonhalnak kevés. Vagyis a 100 liter 12 db neonhalnak szintén kevés.

Konklúzió:

Ha 100 liter 12 db neonhalnak kevés, akkor

100 liter 50 db neonhalnak irtózatosan KEVÉS.


Én levezettem, hogy mi az álláspontom. Kérlek te is indokold meg ilyen egyszerűen, és ha oké akkor igazad van.

2021. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, csak a kérdésemre nem válaszoltok
2021. nov. 6. 12:18
 13/16 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#12


Szerintem megválaszoltuk. Jelen felállásban semmilyen. Ekkora akvárium amúgy is inkább csak egy halfajnak lehet kényelmesen elég (kettőt bezsúfolni értelmetlen), de nem neonhalnak, pláne nem anciknak. Cseréld le őket valami olyanra aminek elég s melléje mehetnek csigák vagy garnélák (utóbbinak sok búvóhely és sűrű növényzet kell, főleg mohákból).

2021. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

11

Ki mondta, hogy 100 literben kevés 50 hal.

2021. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom,hogy az 50 halas válaszoló vagy a kérdező butább.

Helyből rosszabbak vagytok mint más neki futásból.


De legyen.

6 neonhal mellé te ne vegyél semmit.Nagyobb akváriumra vadássz annak a 6 neonhalnak.És ha van nagyobb abba se tuszkolj már melléjük semmit.Vagy ha több halat akarsz cseréld el őket guppira.

2021. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

#14

Ki mondta, hogy a halat keveseltem?

Értelmezd kérlek.

A 100 liter KEVÉS, nem pedig a hal.


Amúgy már tökéletesen meglett válaszolva, mit kell ezen tovább tolni. Nem fogsz erre olyan választ kapni, amiben leírjuk, hogy rakhatsz mellé aranyhalat, vitorlást, és még 3 bettát, mert nem.

2021. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!