Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Összetehetek dél-amerikai és...

Összetehetek dél-amerikai és afrikai sügéreket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam együtt őket. Lehet hogy nem bírják egymást.
2010. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, mert lenne most egy pár Apistogramma agassizii (gyöngyházfényű törpesügér) amit ingyen el tudnék hozni, viszont mi eredetileg afrikai sügéreket szerettünk volna az akváriumba. Hétvégére készül el a 300 literes akváriumunk. De addig is tudnánk helyet biztosítani ennek a 2 halacskának. :)
2010. szept. 6. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne tedd össze őket. Az afrikai sügerek meg fogják ölni őket. A vízminőség szempontjából sem illenek össze. A dél-amerikaiak lágy vízben élnek, az afrikaiak pedig keményben.
2010. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvastam a hirdetést, már az előző helyen is kergették őket. Nem ismerem a sügéreket, de lehet, hogy a dél-amerikaiak agresszívebbek, nagyobbra nőnek stb. Ha senki nem tartja őket együtt, az nem véletlen.
2010. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint fordítva, az afrikaiak agresszívebbek.
2010. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm...igaz, köszi :) aztán beírtam akvarista fórumba is ezt a kérdést, de akkor nem jó ötlet...akkor azt hiszem maradunk az afrikainál :)
2010. szept. 6. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Gondolod, meg tudják beszélni, ki honnan jött? Szerintem tesznek rá magasból.
2010. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a probléma. Hanem az, amit eddig írtak. Vízminőség.
2010. szept. 6. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy sügereket össze lehet rakni, de az apsitogramma más súlycsoport.

Apistogrammát össze lehet tenni bármilyen nála kisebb hallal, de afrikai sügerekkel semmi képpen.

Gyere el hozzám és megmutatom, mekkora egy agassizii nőstény és mekkora egy afrikai sügér!

2010. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És merre felé laksz? :)
2010. szept. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!