Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium belső szűrő mellé...

Akvárium belső szűrő mellé kell légpumpa?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdő akvarista vagyok, vettem egy happet orca 250 belső szűrőt 60L-es akváriumhoz. Ha beleteszem a vízbe rendesen elkezd buborékokat lövellni. Vettem mellé légpumpát is, de maga a szűrő annyi bubit fúj hogy nem tudom kell-e még mellé a légpumpa porlasztókővel. Szerintetek?

Köszi előre is a segítséget!


2021. dec. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor vetted őket?
2021. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza tudod még vinni?
2021. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell. De ha már megvetted, kenyeret nem kér. És tartalékba nem rossz ha van.
2021. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Múlt héten, még nincs hal az akváriumban. Akkor ezek szerint elég a szűrő:D Köszönöm!:)
2021. dec. 25. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

1-2 vagyok, nem azért kérdeztem, hanem mert egyik gép se jó. A szűrő se.

Mondtad, hogy kezdő vagy, ezért gondoltam, hogy érdemes ezt tisztába rakni, hogy hogy is áll ez a dolog...

Most kb. úgy áll, hogy 2 hét múlva visszavárunk egy olyan kérdéssel, hogy miért hullanak a halak.

Tekintve, hogy ez a szűrő kb. egy 25 literes garnélás aksit tud elvinni.

2021. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!