Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha darakórra gyanakszom, de...

Ha darakórra gyanakszom, de mégsem az...?

Figyelt kérdés

Fél eve mukodik az akksi 200 l, csak aranyhalak vannak benne, futes nincs. Nem vagyok nagy akvarista, sőt... de eszrevettem a kopolytu kornyeken apro feher pottyoket 4 db halon, 1 him, es 3 nosteny. A testukon semmi ilyesmi nincs, a kedvuk sem valtozott. Ez lehet a nászkiütés? Hogy lehet ezt megkulonboztetni egyaltalan?

Ha kezelnem őket darakórra, az okozhat bajt? Olvastam azt is hogy 1 evokanal so 50 literhez, meg azt is, hogy ugyanennyi 20 literhez. Csak jodozott tengeri so van itthon. Metilenkeket erdemes holnap beszereznem, es inkabb azzal, vagy rendes konyhasot?


2022. febr. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát a só igen veszélyes az édesvízi hallatán, én a metilinkeket javaslom.
2022. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést.
2022. febr. 2. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
4 db hímed van, nászkiütés.
2022. febr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Metilénkéket nem rakunk az akváriumba, mert kinyírja a szűrőbacikat, nagyobb bajt csinál, mint amivel kezdtél. Külön karantén akváriumban oké.


Nászkiütés: [link]

Nekem is gyanús, hogy 4 fiad van.

2022. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, igen, ugyanilyen. Nostenyen akkor nem is lehetnek ilyen kiutesek? Teljesen abban a hitben voltam hogy ok nostenyek, mert nincs olyan hosszu farokuszojuk, kicsit tomzsibbek is. Bocsi, de nem sok mindent talaltam rola magyarul.
2022. febr. 3. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom erős szűrésed van, mert az aranyok nagyon terhelik a vizet, révèn hogy tóba valóak, és a hűvösebb vizet kedvelik.
2022. febr. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!