Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 hetes akvárium vize mitől...

2 hetes akvárium vize mitől lehet nyálkás?

Figyelt kérdés

A tetején van egy fura réteg, ha megkavarom akkor buborékok képződnek.

Jelenleg nincs benne állat, de van pár moha faj és egy vízipáfrány. Red moor és mopani fa is van benne.

Ez egy teknős akvárium, Tetra Reptosafe-et ( [link] és Exo terra Turtle Clean-t ( [link] használtam. Növények kaptak tápot és co2-t.

Alga gondom lenne?


Kép: [link]


[link]

E link szerint kevés tápot kapnak a növények.



2022. febr. 8. 18:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Kis update: "átmosottam" a szűrő kifúvó részével a felszínt és jelenleg eltűnt a nyálka, ami a szélére került azt meg szivaccsal letöröltem és jelenleg nem nyálkás. De gyanítom, hogy ez csak ideiglenes megoldás.
2022. febr. 8. 18:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értek a békákhoz, halaim vannak 200-on, de békàknak nem szoktak indító baci kultúrát telepîtés előtt? Az rendszerint azért megoldja a dolgot, meg nyilvàn az esőztetőnek mozgatnia kell a felszínt, akkor nincs ami összeàljon, én volt amikor az alga tablettás doboz aljáról beöntöttem az algaport miután kifogyott, nem tudott összeállni, pedig volt réteg a vízfelszínen, aztán szépen lesüllyedt.
2022. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!