Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan szoktatok növényeket...

Honnan szoktatok növényeket venni?

Figyelt kérdés
Én eddig az invitalpetről rendeltem kérszer, de szétrohadt, bogaras növényeket küldtek. Szeretnék kipróbálni mást is. Ti honnan szoktatok növényeket venni?
2022. febr. 14. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Barátoktól szoktam kapni és adni is szaporítással. Aldi-ban is vettem.
2022. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Milyen növényekre gondolsz?Évelők,egy nyáriak?Én Dobay kertészetből,nagyon szépek vannak ott.
2022. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért vízi növényekre gondoltam. Azt hittem elég egyértelmű, ha egyszer a "halak, akvarisztika" kategóriában lett kiírva a kérdés...
2022. febr. 14. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy merre laksz, de èn Hatvanban szoktam venni növényeket a halas boltban. Nem olcsó, viszont hatalmas nagyok.

Néhánynál ràszaladtam és nagyon ízlik a halaknak, de amihez nem nyúlnak az mèg mind megmaradt, hatalmas nagyra is nőnek/nőttek. Vissza is kell őket vàgnom.

Règen èn is rendeltem onnan ahonnan te, mind tönkre ment. Meglepően hamar. Még a gömbmohàk is...

Nemrég indítottam egy új akváriumot, abba a csigafarm.hu-ról kèrtem növènyeket. Gondoltam kipròbàlom milyen. Egyelőre gyönyörűen hajtanak.

2022. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Greenaqua. Utoljára a 16 kerület Vadvilágból hoztam. Ritkán veszek már mert sok van.
2022. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régebben victoria regia.

Mostanában green aqua. Nem olcsó... de hát olcsó húsnak híg a leve.

2022. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!