Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Felszínen úszó növényeket hol...

Felszínen úszó növényeket hol tudnék venni akváriumba? (Budapest)

Figyelt kérdés

Egyik akvarisztikában sem láttam még, elsőre talán még a békalencse is megteszi, csak árnyékoljon mivel nagyon erős a fényem...


Ötletek?


2019. ápr. 6. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Vízisalátát már láttam az Árkádba, de az árnyékkedvelő, emiatt nálad szétégne. A békalencsét is ott láttam, de azt nem tudom, mik az igényei. Gondolom, nem kényes, mivel miden sz r pocsolyába találni, de hát ki tudja. A vízijácint talán, de az meg túl nagy, 100 litertől tartható. Én nem vagyok pesti, de sokszor jártam az Árkád állatkereskedés részébe, mert ott vettem másfél évvel ezelőtt a 2 nőstény szakállas agámám(akit meg 3 éve vettem ott(szintén agáma), azt tavaly egyszercsak munkából hazajövet holtan találtam).



De ez most itt nem a leglényegesebb, de azt javaslom, kis akváriumba inkább békalencse, nagyba vízijácint.

Majd minden héten menj el az Árkádba, egyszer az életbe csak hoznak már úszónövényt oda, ha eddig Te em láttál csak Én! :D:D

2019. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!