Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő után kerülhet...

Mennyi idő után kerülhet növény az új akváriumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új vagyok az akvarisztikában, egy hete vettünk egy garnéláknak való akváriumot (18l). Azóta volt benne víz, de most csináltam 50%-os vízcserét és került az aljára talaj, egy szivacsos szűrő meg kezdő akvárium szűrő baktérium is. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi hetet kell várni a növények betelepítéséig?


Köszönöm előre is a válaszokat!



#akvárium #vízinövény #akrváriumi növények
2022. febr. 26. 23:05
1 2
 11/12 Salx Narval ***** válasza:
Valamilyen algairtóban pl Neptun érdemes megfüröszteni az új növényeket, hogy legalább behurcolt algával ne keljen bajlódni. Algairtót az akvárium vizéhez már nem szabad tenni de előtte, v karantén akváriumban használható. Ha halas vízből vették ki a növényt akkor egy adag Parakill-Dezinfekt is mehet. A növényt mindkét esetben le kell öblíteni mielőtt az akváriumba tennéd.
2022. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Ezeket még gyorsan meg kell vennem (én írtam a másik kérdés alatt is :))
2022. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!