Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miképp lehet az akváriumban...

Miképp lehet az akváriumban apró fekete kis kavicsok mellett élő növényeket be ültetni csípesz nélkül ujjat használva?

Figyelt kérdés

Láttam a Youtube videon, hogy csipeszel ültették bele az élő növényeket az akváriumba a kis kövek közé. Félre túrták a csipesz hegyével a követeket és aztán pedig a csipeszben lévő élő akváriumi növényt be ültették. Természetesen a beültetés előtt a gyökér végeit levágták.


Viszont az egyik családtaim kezdő akváriumi haltartóknak számítanak, és nem fogják használni az élő növény mellett a csipeszt, hanem az ujjaikal felcsipve félre teszik az apró fekete köveket, és úgy ültetik bele a gödörbe az élő növényeket állítólag gyökerestül. Viszont ujjaikkal vissza rakják a felcsípet apró kavicsokat a növény tövét betemetve vele.


Viszont az ujjal felcsípet félre rakott kavicsok, vissza csúszhatnak a mélyedésbe még a növény be ültetése előtt.



#Élő akvárium növény ültetése csipesz nélkül a kavicsok között.
2021. okt. 28. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag megvalaszotad magadnak a kérdésedet. Azt kérdezted hogy a kell csipesz nélkül ültetni és leírtad a folyamatát.
2021. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Úgy lehet csipesz nélkül ültetni ahogy leírtad. Kiásol egy pici lyukat, megfogod a növényt s beleülteted, majd egy kis kavicsit visszasepersz az ujjaddal. Persze csipesszel könnyebb mint a bumszli kezeinkkel, de megoldható. Én sem vagyok egyelőre túl nagy akvakertész, egyszerűbb növényeim vannak de volt ,hogy kisebb növényeket szemöldökcsipesszel meg hasonlókkal ültettem.
2021. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb, vastagabb szárú növény, akkor nem muszáj a csipesz, de ha füvesíteni szeretnél, az már nem fog menni nélküle ;)
2021. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!