Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma voltam kint barátommal...

Ma voltam kint barátommal horgászni a Gyirmóti aranyhal horgásztón. 1 darab halat fogtunk 7 óra alatt. Ez mitől lehet? Bojlival horgásztunk meg kukoricás etetőanyaggal. Fújt a szél de eső nem volt meg 20 fok volt. Egyfolytában ugráltak ki a vízből.

Figyelt kérdés
Tippek/ötletek hogy fogjunk több halat? A feeder jobb? Milyen bojlit érdemes venni? Hányas horoggal?

2022. máj. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bojli vagy feeder tök mindegy,a csalin van a hangsúly és a szereléken. Én sima klasszikus fenekező botokkal horgászom, ha nem jön hal,váltogatom a csalit. Az is lehet hogy túl vastag volt a zsinór,vagy túl nagy a horog,de kapás ettől még szokott lenni. De van az időképnek egy oldala,ahol a kapásindexet is meg lehet nézni, ez több várható időjárási körülmény előrejelzéséből kalkulálják. A tavat magát nem ismerem, de az is lehet hogy rég volt telepítve. [link]
2022. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Spiccbottal érdemes kezdeni, azzal tanuljátok meg az alapokat.
2022. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy a hal szelektíven eszik, és csak a kis csali érdekli, csak egy fajta ízvilág, lebegtetett, stb. Ilyenkor nincs mese, kísérletezni kell. Egy feedert egy doboz csontival mindig érdemes vinni, van, hogy az menti meg a napot. A vékony zsinór is nagyon gyakran segít, az is lehet a különbség van kapás és nincs kapás között. A jó horgászt többek között az különbözteti meg a többitől, hogy van elég szorgalma és fantáziája kísérletezni, ha nincs kapása.
2022. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!