Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpeharcsát ès a naphalat...

A törpeharcsát ès a naphalat lehet egy akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig.
2022. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Állatkínzás.
2022. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy helyük van+bújó,akkor igen.
2022. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább valók kerti tóba, bár a törpe még ott is garázda.
2022. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz nagyon nagy akvárium kell, sok búvóhellyel.
2022. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet, de a naphalnak alapból kell legalább egy 300 literes akvárium, a törpeharcsának nem tudom pontosan, de én annak is legalább ekkorát javasolnék, plusz rengeteg búvóhely, és ha nem elég nagy az akvárium stresszelni fogja őket egymás jelenléte. Én inkább kerti tóba tartanám ezeket a halakat, már csak azért is mert a nyári nagy melegben idővel egy több száz literes akvárium is fel tud melegedni és ezek hideg vízi halak és a hűtést drága megoldani.

Ha van ekkora akváriumod én inkább valami más sügérfajtát tartanék pl Tanganyika-tavi sügereket, ezek szépek, színesek és többet is tarthat belőlük ekkora helyen.

2022. jún. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külön tedd őket.

A törpe egy idióta dúvad, a sügér egy úrilény ráadásul területfoglaló. A törpe örökké szét fogja .aszni a fészkét is.

Egyébként a sügér bírni fogja a meleget, ha megnézed partszéli 20 centis vízben tanyázik a hím finom homokos, nyugis, napsütötte-félárnyékos helyeken.

2022. jún. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!