Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túl élik a halaim levegőztető...

Túl élik a halaim levegőztető nélkül? Neon, guppi,

Figyelt kérdés
Pénteken 8-16 ó ig nem lesz áram,nem tud menni a levegőztetőm .
2010. szept. 22. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze :)

Ha nagyon elővigyázatos szeretnél lenni, akkor előző nap 1/3-os vízcsere, de az is pihentetett legyen, ma készítsd be.

2010. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Amúgy ha nagyon aggódsz akkor magasról öntsél bele vizet egy kancsóból időnként és akkor is megy bele oxigén.
2010. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem 1 teljes napot is kibírtak szó nélkül, gondolom nem örültek, de semmi bajuk nem lett az ég világon.
2010. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma volt részleges vízcserém.Köszi mindenkinek!
2010. szept. 22. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Nekem volt anno olyan xifos, neonos aksim, amiben egyáltalán nem volt levegőztető, se szűrő.


Több évig benne voltak a halak, szaporodtak, és láthatóan jól érezték magukat. :P Annyi csak a lényeg, hogy legyen elég növény az aksiban, ami termel oxigént. Úgy több évig lehet üzemeltetni az aksit. :)

2010. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem is voltak éveken keresztül guppik levegő és szűrő és növény nélkül és vígan lubickoltak :D csak ők már megérték a szép guppi kort...a bűvös 4évet :D de mióta komolyabban elkezdtem halakkal foglalkozni, így most már elengedhetetlen számomra
2010. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben csak műnövény van egyenlőre ,így kaptam .
2010. szept. 22. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Élőnövény kell akkor tuti a dolog

De am nekem 3 évig volt levegőztető nélkül az akváriumom guppikkal XD és éltek mint hal a vízben két nővény mellett:)

A neon az kényesebb de a guppinak nincs szüksége

nem csk az áramszünetre mondom de valódinövényt szerezz be szebb is jobb is oxigént is termel:)

2010. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon picurka aksi 15 l ,ki akarták dobni,úgy mindenestől én meg elhoztam .Ebbe élő növény talán bele sem fér :)
2010. szept. 22. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ha megfelelő a világítás, akkor az aljára tehetsz pl egy rakat jávai mohát. Halaknak is jó, látványnak is, ivadékoknak is, és vízminőségnek is.
2010. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!