Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta halak vannak el...

Milyen fajta halak vannak el akváriumba melegítő nélkül?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Akiknek elég a szobahőmérséklet.
2022. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Kicsit pontosítsd a körülményeket. Miért fontos ez? Tudsz biztosítani egy stabil hőfokot legfeljebb 1 fokos ingással? Mert akadna olyan hal ami elvan 20-22-24… fok körül, attól függ mennyi van nálatok. De figyelembe kell venni ,hogy ha mondjuk 24 fok kell neki akkor lehetőleg télen-nyáron annyi legyen. Az nem jó ha télen van átlag 18 fok míg nyáron 28 stb.
2022. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja értem. Általában mindig 25-26 fok körül van
2022. aug. 9. 21:09
 4/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
25-26 fok rengeteg halnak megfelelő, mondhatni átlag trópusi hőfok. Próbáljuk meg szűkíteni a kört, például: mik az elképzelések/ mit szeretnél látni, elérni? Mekkora hely? Milyen kemény a víz (Gh, Kh)? Stb.
2022. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát van egy bettám és mellé akarnék. Egy 60 literesben van most és mellé lehetne még pár halat szerintem.

Ha lehet színeset. De ha nem színes az sem nagy gond

2022. aug. 9. 21:31
 6/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Bettának pont kellene melegítő, 25-26 éppen elég. Kicsit karcsú is, általában 26-28 az ajánlott. De ha így is eleven, szépek a színei, eszik rendesen stb akkor lehet ,hogy elég.


60 literbe mellé legfeljebb panda harcsákat vagy Pangio csíkokat (csokicsík, párduccsík stb) raknék, utóbbiak jobban passzolnak hozza bár hajlamosak rejtőzködni, ritkán mutatkozni. Akármelyiket választod legyen legalább 6-8.

Ekkora helyen nem próbálkoznék vízközt úszó fajokkal, azt inkább 80-100 litertől szoktam ajánlani. Akkor is csak békés/ nem csipkelődő, passzív megjelenésű fajokat mint mondjuk az ékfoltos razbóra.

2022. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Meg tessék, itt vannak ezek is:

[link] , [link] , [link] , [link]

2022. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja értem.

Köszönöm szépen a segítséget

2022. aug. 9. 22:43
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és a bettám ezen a fokon is nagyon jól elvan gyönyörű a színe, mindig meg eszi amit adok neki és sokat úszkál.

De köszönöm hogy szóltál :)

2022. aug. 9. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja az jó. Ja hát úgyis jobban tudod, minek kérdezed jah. Ja.
2022. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!