Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 25 literes akváriumba...

Egy 25 literes akváriumba hány wattos melegítő kell?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna linkelni egyet ami jó bele és nem túl nagy? Én már mindenhol kerestem, és nem akarok bele 200 wattosakat rakni mert nagyon sok helyet elfoglal és szerintem az alapból is túl sok. Garnélás akvárium.

2018. jan. 21. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany fokot akarsz emelni a viz homersekleten?
2018. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most szobahőmérsékleten van, olyan 21-22 fokos és viszonylag állandó, de van egy-két nap amikor későn kapcsol be a fűtés és ingadozik, ezt szeretném elkerülni. Néhány fokos emelésre képes melegítő elég lenne így télen, emeleti kis helyiségről van szó így csak arra lenne hivatott hogy ne ingadozzon a hőmérséklet, nem is igazán arra hogy felfűtsön.
2018. jan. 21. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
25 wattos eleg lesz boven. A 200 wattos, amit irtal, ha bedoglik felforralja a vized.
2018. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 watt 1 liter víz
2018. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!