Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aymonieri,moszat evö márna....

Sanzii kérdése:

Aymonieri,moszat evö márna. most olyan 4-5 centis.azigaz 20-25cm is megnö. mekorára tud megnöni ,és mennyi idöalatt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetben simán megnő nagyra, de akváriumban azért valamivel kisebb. Én még nem láttam 15 centisnél nagyobbat, de több ezer literben biztosan nagyobbra nő. Nekem 300 literben van egy, de már évek óta nem nagyon nőtt. Olyan 13 centis.
2022. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Amennyire tudom a pontos végleges mérete vitatott, de valahol 20 cm fölött van, tehát a 20-25 cm reálisnak mondható. Kb 3-400 litertől tartható, idősebb korára hajlamos agresszív lenni. Ha ennél sokkal kisebb akváriumod van akkor érdemes lenne elajándékozni s keresni valami kisebb fajt aminek biztos megfelelő az akváriumod.
2022. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 centis volt mikor vettem, most olyan 15-16. Olyan 8-9 hónap alatt nőtt meg ekkorára. Decemberben, vagy év elején vettem. Nem emlékszek már.
2022. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Az szép! Úgy tűnik, az egyém ilyen kis visszamaradott. Mondjuk nem zavar, mert már így is agresszív. A sügereket is megkergeti.
2022. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. aug. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!