Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Előre mondom, nem vicc, nem...

Előre mondom, nem vicc, nem fétis: van itt, aki a halait családtagként kezeli?

Figyelt kérdés
Ha igen (többi válasz mnem releváns számomra) miben nyilvánul meg?
2022. szept. 8. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
7%
Hát ha vannak akik a kutyat/macskat is ..nem kommentálom.
2022. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

2


kutyat macskat is?


A kutya vagy a macska igenis csaladtag!!!!

2022. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Abban nyilvánul meg, hogy családtagként gondolok rá.


Nyilván nem tudjuk kikérni a véleményét pl arról, hová menjünk nyaralni, de figyelembe vesszük az igényeit, és a legjobb tudásunk szerint gondoskodunk mindig róla.

Van neve, róla is vannak képek.

2022. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegyiket. Van 4-5 nagy egyéniség. Nekik nevük is van. Külön foglalkozok velük. Pl van olyan l-es harcsám aki kézből eszik. Ők fontosabbak mint a többi hal. Szoktam munka közben rájuk gondolni, stb.

Nincsennek olyan szinten, mint a macskáim, de mondhatjuk hogy családtagok.

2022. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy bettám, akit lehetett családtagnak tekinteni, de mondjuk gyerekkoromban a neonhal rajt nem. Természetesen gondoskodtunk róluk is, de őket csak jó volt nézni, a betta egyéniség volt.
2022. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy idő mikor édesanyám nevet adott a kakasoknak. Nem is tudta őket levágni, 7 kakas meg elég sok egy tyúkólban. :)
2022. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"tudod miert mert azt hiszi a . hal szagu szoval a halakat csaladtagkent kezeli"


Akkor ezt magyarul is légyszíves, konkrétan értelmetlen ebben a formában...

2022. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Darius- ***** válasza:
88%
Persze. A kerti tóban van nálam aranyhal, 4 darab. És mindegyiknek külön neve van, már 3 éve rendszeres lakók. Amúgy nem fogyasztási célra tartom őket. Reméljük, hogy majd szaporodni is fognak. Nagyon jól érzik magukat a tavirózsa mellett és nagyon szépek.
2022. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Én hozzájuk nem igazán tudok érzelmileg kötődni. Mivel nincs igazán személyiségük, érzelmi intelligenciájuk, nem sok interakciót lehet velük csinálni, nem tudom őket, csak csúnya szóval "dísznek" látni. Félreértés ne essék, gondozom őket, nem sajnálom a ráfordítandó időt és pénzt, de családtagot nem látok bennük, elnevezni se szoktam a halakat.

Tartok még hüllőket, kutyákat és macskát, ők viszont számomra családtagok. Kötődöm hozzájuk és ők is hozzám (a macska mondjuk csak a kaja miatt, de ez van :D).

2022. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Családtagi viszony elég tág fogalom. Éltem együtt családtaggal aki pokollá tette az életem. A halaimat inkább csak csodálgatom, jól el vannak nélkülem, de a macskám sokszor csak azért nyávog hogy vegyem a kezembe, nem érdekli a kaja. Kifejezetten jó hatással vagyunk egymás élet minőségére.
2022. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!