Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mór ezerjó horgásztó. Mit hogyan?

Mór ezerjó horgásztó. Mit hogyan?

Figyelt kérdés
Jövő tavasszal elszeretnék menni a móri ezerjó horgásztóra ami ugye tele van nagy halakkal. Milyen szerelék ajánlott egy ilyen vízre? Ha jól tudom van benne 21-22 kilós ponty is és hát sose lehet tudni mi akad a horogra. Hány mm-es damilt ajánlotok? Milyen csalik válhatnak be? Amurozni is szeretnék majd. Milyen szereléket ajánlotok? Sokaknál láttam , hogy etetőhajóval viszik be nem bedobják, de nekem az nincsen sajnos. Meg hány grammos kosarat vagy ólmot ajánlotok? A pva bag itt is jó lehet?

2022. nov. 17. 17:24
 1/1 anonim válasza:

Általaban azon a vizen eleg sokan horgasznak bojlis módszerrel. Elhagyós ólmos szerelék a halak védelme érdekében,eleg sok szerelék ötlet van youtubeon. Tavasszal az édesebb izvilág de ez nincs kőbevésve!

Dobástol fugg 25mm es csapóval.

Vagy 35mm es akadós tereptöl fuggöen.

Vagy etetökosárral 35g pl es azt még etetöanyaggal tudod növelni a súlyt.

2022. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!