Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150L akvárium elég 2 aranyhaln...

150L akvárium elég 2 aranyhalnak? Milyen márkájú külső szűrőt ajánlotok az akváriumhoz?

Figyelt kérdés
Hozzám került két aranyhal, az egyik teleszkópszemű, a másik pedig fátyolfarkú. Még kicsik,nagyjából 2-4 centisek tűzoltásként 72 literes akváriumban vannak, de amilyen gyorsan csak tudom szeretném megfelelő méretű akváriumba tenni őket(igen felelőtlen voltam mert hallgattam az eladóra, bűntudatom is van rendesen úgyhogy tisztában vagyok azzal milyen bolond voltam). 150L akvárium elég nekik? Ha nagyobb kell természetesen veszek olyat ami megfelelő.Nem szeretnék melléjük venni bármilyen más fajt. Azt szeretném hogy jól érezzék magukat. A másik kérdésem pedig milyen márkájú külső szűrőt vegyek nekik 150l-nél? Rengeteg helyen próbáltam informálódni, tudom hogy erős szűrés szükséges,de elvesztem a rengetegben szűrő téren. Válaszokat nagyon köszönöm.

2022. nov. 30. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Óriási szorgalommal, az egyéni érdekeink maximális érvényrejuttatásával, karrier lehetőségeink megvalósításával, a haszontalannak minősített állat és növényfajok teljes likvidálásával elérhető akár a 43 is. Többször utánaszámoltam.
2022. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!