Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halaim meghaltak az akvárium...

A halaim meghaltak az akváriumba és kifehéredtek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A holttestük rothad elfele, megszűnik.
2023. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

A butaságod.


Mivel ennek ezernyi oka lehet, így a pontos tartási körülmények ismerete nélkül, teljesen nyilvánvaló, hogy még csak tippelni se tud senki.

Nem hinném, hogy ez magyarázatra szorulna.

Ha viszont ennek ellenére komolyan gondoltad a kérdést, az viszont elég jól mutatja, hogy jó eséllyel annyira elképesztően buta vagy, hogy nulla utána járással próbáltál meg állatokat tartani, amik így, -várhatóan- bele is haltak a körülményekbe.

2023. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hypo...
2023. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem a sok okoskodó unatkozó emberek válasza érdekel de azért köszi h vettetek a fáradságot 💪

Ha nem értenek hozzá nem tennék bele ennyi pénzt mivel akinek van az tudja h drága hobbi 🤔 több mint egy éve meg voltak és tegnapról mára “döglöttek “ meg és fehéredtek ki gondoltam vannak akik értenek itt hozza és nem csak okoskodni tudnak 👎azért köszi mindenkinek a fáradságot

2023. márc. 12. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Haláluk után fehéredtek ki? Egyszerűen valószínű elkezdtek bomlani.

Haláluk előtt? Pöttyökben? Valószínű darakór, könnyen kezelhető, kérdezd az állatkereskedést.

Itt van egy jó összefoglaló:

[link]

2023. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert halottak.
2023. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen a volt anyósom öntötte tele hipóval az akváriumomat amíg lementem a boltba, bár nálad nem hinném, hogy ez a probléma.
2023. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
91%

Kérdező te nem adtál meg infókat, körülményeket stb szóval nem mi vagyunk az unatkozó trollok mert nem tudunk rendesen válaszolni.

Amúgy attól mert sok pénzt ölsz bele még nem biztos ,hogy értesz is hozza. Legalább is ritkán mérik a szakértelmet pénztárca vastagsággal 🙃 Lehet drágán meg olcsón is hülyeséget csinálni, meg jól csinálni is. Az alapján ,hogy 1 év után elhullottak a halak ez inkább közelebb lesz a drágán hülyeséget csinálni esethez. Na de nem megsértődni ezen hanem leírni a pontos körülményeket! Mivel állítólag értesz hozza ezért nem sorolom a kérdéseket, tudod mik lennének azok szóval csak a választ kell leírni 🤗

2023. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tevenyereggyartonak igaza van.
2023. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Mennyi hal volt az akváriumban és mekkora? Nekem egy év után akkor kezdett el pár hullani, amikor kinőtték az 54 literest, mert már túől sokan lettek.

Most vettem egy 140 literes akvát. De ha hirtelen sok meghal, akkor lehet sokáig nem cseréltél vizet és ammónia mérgezést kaptak, ehhez kellene tudni a szűrésed is..stb.

2023. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!