Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 l akváriummal érdemes...

40 l akváriummal érdemes kezdeni? Milyen halakat vehetnék bele?

Figyelt kérdés
Sajnos ennél nagyobbat nem tudok elhelyezni . Nézegettem vannak 40 l - be szettek .Érdemes ?
2010. okt. 19. 19:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szép!Grat!
2010. okt. 28. 09:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyiból jobb a szett, hogy kész van, tehát nem kell gondolkodni milyen lámpát tegyél rá, és milyen szűrőt vegyél hozzá. Egyszeri kiadás, de akkor többe kerül.


Én nem szettet vettem, csak egy üvegtetőset, mer az olcsóbb volt, és kezdetben lámpa és szűrő nélkül csak az ablakba volt. De úgy is jó volt. Ha algásodott, hát vizet cseréltem :)


Aztán részletekben vettem hozzá ezt azt. Szóval kb 2 hónap mulva vettem szűrőt, aztán akkor több hal is került bele. Aztán 3db vízalatti neont a tetejére, két fehér és egy kék. A kék azért jó, mert azt nem szeretik az algák :)

Néha vettem növényeket is, volt ami megmaradt, volt ami nem. pl a jávai moha és az anubias az jól megmaradt mert az igénytelen növény.

2010. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megvettem,szóval nincs visszaút :)

Jávai mohát én is akarok,de egyenlőre nem találok mifelénk.

2010. okt. 28. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!