Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megjelent az első csiga az...

Megjelent az első csiga az akváriumomban, mostmár mehetnek a halak is?

Figyelt kérdés
5 napja megy az akvárium minden rendben van a víz is tiszta és annyira boldog voltam mikor megláttam reggel benne az első csigámat...:D:D a halak mikor jöhetnek???
2010. okt. 23. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyan került bele a semmiből a csiga? :O
2010. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom szerintem nagyon érdekes mert 5 nap és szinte lehetetlen h ottlegyen de ottvan :D úgy örülök neki
2010. okt. 23. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez érdekes...és ne haragudj de nem értem miért örülsz annyira a csigának? Én azt hittem eddig, hogy sok bosszúságot okoznak és nehéz megszabadulni tőlük.
2010. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azért örülök mert ez az jelenti szerintem h megérett a víz és nem kell hetekig várni a betelepítéssel
2010. okt. 23. 17:13
 5/13 Doruss ***** válasza:

Szerintem simán mehetnek bele a halak már.

Én használok vízelőkészítőt és nekem össz két napig állt először. Szal sztem már mehetnek bele a halak.

2010. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát 5 nappal ezelőtt mikor elindítottam énis tettem bele ilyen vízelőkészítőt valami kék létyót. Akkor szerintem kedden veszek bele halakt. Ti milyen halakat szerettek a leginkább??
2010. okt. 23. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várj 1-2 hetet, mert még nem szaporodtak el eléggé a lebontó baktériumok, amik majd a bomlástermékekből felszabaduló káros vegyületek lebontásáért felelősek. A csiga növénnyel kerülhetett be, de nem azt jelenti, hogy megérett a víz, semmi köze hozzá. A csigák szélsőséges körülmények között is megélnek.
2010. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Várjál-várjál! Én még a csigánál tartok. Hogy került oda a csiga? Beraktad kipróbálni, hogy életben marad e? Vagy azt vártad, hogy néhány napra csökken az evolúció és egyszer csak odanő egy csiga? O.o
2010. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mondom h fogalmam sincs hogy került oda csak ma reggel megláttam az egyik növény levelén de lehet hogy a növénnyel hurcoltam be

de akkor még várjak vagy 5-7 napot??

2010. okt. 23. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Várj. Az akvarisztika nem egy rohanós sport :) Ha türelmes vagy, meghálálják majd a halaid.
2010. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!