Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megjelent az első csiga az...

Megjelent az első csiga az akváriumomban, mostmár mehetnek a halak is?

Figyelt kérdés
5 napja megy az akvárium minden rendben van a víz is tiszta és annyira boldog voltam mikor megláttam reggel benne az első csigámat...:D:D a halak mikor jöhetnek???
2010. okt. 23. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi meg most hoztuk a botia-kat mert sajnos olyan növényt vettünk amin volt csiga, és ki tudja került-e az akváriumba is. Én nem örülök így a csigának...szétrágja a növényeket... :D
2010. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem minden csiga rágja szét. Az enyimek nem rágják a növényeket.
2010. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A csiga a növénnyel került oda!Ès ne vegyél még halakat mert tuti hogy ammònia mérgezésben kinyùlnak!3-4 hét amit mennie kell magàban az akvinak hogy a jò bacik a szűrőn megtelepedjenek.Hetente 30%-os vìzcserét csinàlj amit kezeltél vìzelőkèszìtővel.Èn a Sera aqatant hasznàlpm.Olyankor a szűrőt hagyd!Ha nehezebben megy vegyél ki egy kis tàlnyi vizet az akvibòl és abban nyomkodd ki a szivacsot ne a csap alatt!Ìgy megmarad a baktérium kultùra!Ha letelt a 3-4 hét akkor jöhetnek a halak de egyszerre csak 6-8 hogy a biològiai egyensùly ne boruljon fel!Vàrsz egy hetet aztàn jöhet a kövi csapat!Pàncélps vagy szìvòharcsàt mindenképpen vegyél.Azpk tartjàk tisztân az akvit a maradékoktòl és az algàkròl.Mekkora az akvid?
2014. márc. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!