Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Uszonyrothadás ellen milyen...

Uszonyrothadás ellen milyen gyógyszer javasolt?(betta)

Figyelt kérdés
Nagyon kezdetleges stádiumban van,kivettem a többi hal közül most karanténban van. Elkezdett rojtozódni az úszója
jan. 26. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

a többi hal közül? nem lehet hogy szétcsípkedték az úszóját?

vagy stresszelheti is a közeg

jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár neon hal van még de sosem láttam hogy csipkednék őt
jan. 27. 11:47
 3/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Írd le a tartási körülményekről mindent, mert azok is nagyon számítanak. Pl: mekkora akvárium; milyen szűrés; vízcserék és szűrőtisztítás hogyan-mennyi-milyen időközönként; hány hal van (pontosan, fajonként); növényzet; dekoráció; mivel etetsz s mennyit; milyen a sodrás (bettánál ez is számít); fedett-e az akva; egyéb tünet (színváltozás, viselkedés…) stb-stb.


Így egyelőre azt tudom mondani ,hogy a karantén akváriumban tudsz használni valami általános fertőtlenítést (pl: metilinkék, malachitzöld stb). Ezen kívül HA a tartási körülmények rendben vannak akkor csak békés környezet és minőségi kaja kell neki, idővel helyrejön.

jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!