Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi úszkál a vizemben? Hogy...

Mi úszkál a vizemben? Hogy írthatom ki?

Figyelt kérdés
ma elindítottam egy új akváriumot,beültettem a növényeket,feltöltöttem,most a várakozási időn vagyok .Halak még nincsenek benne ,viszont valami kukacszerű zöld izék mozognak a vízben.Tuti hogy a növényeken volt .Mi ez és hogy írthatom ki ?
2010. okt. 27. 15:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A halaim a kisebb akváriumban várják a beköltözést .
2010. okt. 27. 17:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Tegyél bele egy guppit... ha megeszi, megeszi, ha nem, akkor jön a B terv


Co2 tablettát felejtsd el! Drága és nem ér semmit! Helyette állíts össze egy cukor víz élesztőből álló keveréket (bővebb infó az akvarista.hu-n) Sokkal olcsóbb és egyenletesebb,mint a tabletta! Sőt adagolhatóbb is!


Jó halazást!

2010. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mi a b terv? guppim nincs.A tippet meg köszi,már keresem .
2010. okt. 27. 18:13
 14/20 anonim ***** válasza:
90 liter nem vészes, nekünk infuzória miatt 300 litert kellett lecserélni :)
2010. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nekem az .
2010. okt. 27. 19:04
 16/20 A kérdező kommentje:
délután besóztam a vizet,azóta nem látok egyet sem ,remélem megdöglöttek.
2010. okt. 27. 19:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert ha növények vannak benne azok nem kultiválják a sót!
2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

90L vizet simán le tudsz cserélni! Akár 2 nap alatt gazdaságosan!

WC mellé tegyél ki egy vödörbe vizet és azzal öblítsétek le a klotyót! Így nem pazarolsz, és a gondod is lehet meg lesz oldva!


B terv?

Csináld meg a CO2-es rendszert, és ne egy palackon nyomasd a CO2-t hanem amennyin tudod 1 hétig! Ha mákod van a növények élvezni fogják, (de addig ne tegyél bele halat, mert ők ezt nem fogják annyira díjazni) illetve ha van benne csiga, és valamilyen mészkős cucc azt addig tedd be a másikba! (a co2 oldja a mészkövet ill a csigaházat), de a kukacaid :) kipurcannak majd (lehetőleg)


Ha ez sem jön össze jön a C terv :) De azon még gondolkodnom kell XD

2010. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi !

Alszom rá egyet aztán holnap kikapkodom a növényeket szerintem ,azt átmosom megint .A talajba csak nincs.

2010. okt. 27. 21:07
 20/20 Salx Narval ***** válasza:
Flubenol,formit, nomagnol, grokill,timsó.Ha esetleg nem akarod szétszedni az akváriumot.
2010. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!