Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom szőrében élősködőt...

Kutyusom szőrében élősködőt találtam, de fogalmam sincs mi lehet az, Barnás színű és pillanatok alatt elbújik a szőrben. Mi lehet? Egyáltalán hogyan irthatom ki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Bolha?

Frontline.

2009. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet:) de fogalmam sincs hogyan néz ki a bolha :s elég tapasztalatlan vagyok ilyenben
2009. aug. 6. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Beírod a google-be, hogy bolha, és a képekre kattintasz. Egyből meg tudod nézni! :)

Talán egy kicsit olvass utána a kutya dolgoknak, ha még azt sem tudod, "mi" a bolha!

A bolhát bolhanyakörvvel vagy spot-on-al tudod kiírtani.

Frontline (kullancsok ellen nem jó), Kiltix, Advantix, esetleg Scalibor. A Corában és egyéb helyeken kapható 5-700 Ft-os noname nyakörvek illetve porok lósz*rt sem érnek, érdemesebb drágább, de biztosan hatásos nyakörvet/spot-on-t választani. Én személy szerint a Kiltix-et ajánlom, nekünk nagyon bevált, de kutyafüggő is.

2009. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom mi az a bolha, csak nem tudom hogy néz ki. Nyakörve van, de mégis van a szőrében valami, a kozmetikus azt mondta valamilyen élősködő,ezert kérdezem...
2009. aug. 6. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van rajta bolhanyakörv, ami nem 500Ft-os Corás vagy Auchan-os nyakörv, hanem jó minőségű, akkor el kell vinni állatorvoshoz, és megkérdezni, hogy mi az az élősködő. Megfelelő szert fog rá adni.

Ha olcsó, gagyi nyakörv van a nyakán, vegyél neki helyette jó minőségűt. Kiltix, Scalibor nyakörv vagy Advantix, Frontline spot-on. Ha bolha, a felsoroltak ki fogják irtani. Egy bolha elleni samponos fürdetés se árt (mármint a sampon típusa legyen bolha elleni, mert a sima sampon a petéket nem pusztítja el).

2009. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

bolha

és pattog is.:D

2009. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bolha!!!!Mi mindig kiszedjük...ha tudjuk:D:D!Frontline!
2009. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!