Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiköltözünk külföldre, hogyan...

Kiköltözünk külföldre, hogyan szállítsam az állataimat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kiköltözünk külföldre januárban, van 2 sárgafülű ékszerteknősöm, egy ancim és 1 almacsigám.Hogyan szállítsam őket? (repülőn megyünk)
2010. okt. 30. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a Malévot,ott utbaigazítanak.
2010. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
csigát azt nemtom,talán kicsi befőttes üvegbe.A halat azt már most felejtsd el!Belepusztul.Teknősbe nem vagyok jártas,de lyukacsos tetejű befőttes üvegbe szerintem kibirja.És ha kicsik akkor akár az utastérbe is beviheted egy reklámszatyorba.Csak szólj előre.
2010. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A halakat egyesével bezacskózni 1 l víz + 2 liter OXIGÉN. A csigát dettó.


A teknőst nem tudom.


De azt jobb, ha tudod, hogy élő állatot csak engedéllyel lehet repülőn szállítani! Érdeklődj a Malévnál!

2010. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen mondom ezt, mert nekem is szarul esne, de én a helyedben fájó szívvel de megválnék tőlük.

Nagyon macerás külföldre szállítani állatot, és szerintem amennyiben benne lesznek az állatorvosi hercehurcák meg engedélyek, annyiból megveszed kint ismét.

2010. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
és hol váljak meg tőlük? anyira a szívemhez nőttek :(((((((
2010. okt. 31. 09:27
 6/23 A kérdező kommentje:
állatkereskedésben befogadják őket, vagy tudtok Komárom-Esztergom megyében v.mi állatmenhelyt?
2010. okt. 31. 09:31
 7/23 anonim ***** válasza:
a teknősökről kérdezd meg a Malévot.A másik 2 állat főleg a hal nem fogja túlélni.Ha kutyád vagy macskád lenne még megérteném,hogy a szivedhez nőtek,de teknőst,halat,csigát kint ugyis tudsz venni és kárpótolja majd őket!De szerintem ki tudod a tekiket vinni dobozban.
2010. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
két 4 éves sárgafülű ékszertekim van, az egyik 17 cm, a másik 15 cm...viszont van egy használaton kívüli 15 literes akváriumom, abban tudom őket szállítani
2010. okt. 31. 19:34
 9/23 anonim ***** válasza:
na ez jó kérdés.erről a Malévot kérdezd meg tényleg.mert a csomagok közt nemtom utazhat-e üveg.vagyis remélem nem fog eltörni majd.az kinos volna.szép nagyok a tekik.Megértelek,hogy vinni szeretnéd őket.hova mész külföldre?
2010. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy ha viszed akkor nem vízben fogod lötyögtetni a teknősöket. De ez most mindegy, először érdeklődj a Malévnál!
2010. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!